Online Başvuru

Eğitimci ekibimize katılmak için formu doldurun.

Anaokulumuzda 8 farklı zeka alanında gelişimin desteklenmesi hedeflenmektedir. Bu bağlamda çocuk tabiatı dikkate alınarak davranış kazanım merkezli plan uygulamaları ve proje tabanlı eğitim benimsenmiştir.

Çocuklarımızın zihinsel, psikolojik ve bedensel eğitimini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan Bilgiseli Anaokulu görsel, işitsel ve kinestetik (dokunma, tad alma duyuları ve beden ile ilgili) etkinlikler yoluyla eğitimin önemine inanmaktadır.

Her çocuğun her alanda üstünlük gösteremeyeceği gerçeğine dayanarak çocuklarımızı gözlemliyor ve yetenekleri doğrultusunda yönlendiriyoruz.
Okulumuzda eğitimde hedeflenen gelişimleri sağlamak amacıyla “Öğrenci Gelişimini İzleme Programı” uygulanmaktadır. Bu programda her öğrenci için bilginin hatırlanması değil bilginin kazanıma dönüşmesini hedefleyen ölçümler yapılmaktadır.

Çocuklarımıza iç disiplin kazandırarak “Doğru Çalışma Alışkanlığı” edinmeleri ve bu edinimleri geliştirmeleri için fırsat tanıyoruz. Ayrıca bireysel gelişimlerin takip edildiği, kişisel testler ile eğitimin desteklendiği, birey olarak öğrencinin tanındığı portfolyo çalışmaları ile öğrencileri tanıyor ve gelişim aşamalarını gözlemleyebiliyoruz.